Back to Top

اخبار گروه عظام

posticon عباس ایروانی :مشکلات صنعت،تحریم داخلی است نه خارجی

«شرکت فرآوری و ساخت» واقع در شهر صنعتي رشت در محلي به مســاحت 87 هزارمتر مربع درسال 1356 با عنوان شركت «تولي پارتس» با هــدف ساخت و تـوليد انــواع كمك فنرهاي خودروهاي سنگين ، نيمه سنگين وموتورسيكلت با همكاري و مشاركت شركت «اسكورت هنـد» تاسيس شد . این شرکت دراواخـر سال 72 به بخش خصوصي واگذار و از سال 73 با نام «كارخـانجات فـرآوري وساخت قطعـات خودروی ايران»عمليات راه اندازي مجدد آن آغاز گرديد و حدود یک سال بعد نیز با توليد طيف گسترده اي از انواع كمك فنرهاي سبك وسنگين به بهره برداري رسيد . «شرکت فرآوری و ساخت» درسال 78 با خريد امكانـات وتجهيـزات كارخانه كمك فنرسازي سامسونگ ، مجــهز به دستگاه هاي پيشرفته تمام اتوماتيك ونيمه اتوماتيك شد و در سال 87 با اخذ لیسانس شرکت ماندو کره جنوبی توانست دانش فنی و تکنولوژی محصولات با کیفیت را در خط تولید خود به کار گیرد و سهم بازار فروش و رضایت مشتری را افزایش دهد و اکنون با حدود 800 نفر نيروي انساني و تنوع محصولات توليدي (حدود 90 نوع كمك فنر) پیشتاز در تولید کمک فنر در کشور باشد . حدود 9سال بعد( 96) کارخانه تولید جعبه فرمان « گروه قطعات هلدینگ عظام» نیز به شرکت فرآوری و ساخت منتقل و با آن ادغام شد و بدین ترتیب محصول جعبه فرمان تحت لیسانس شرکت ماندو کره جنوبی به محصولات این شرکت اضافه شد.

عباس ایروانی :مشکلات صنعت،تحریم داخلی است نه خارجی

ادامه مطلب...

posticon مهر عظام در استان هرمزگان ‌‌‌ در این سفر چیزهایی دیدیم که تصاویر یارای بیان آن را ندارند، تلخی محرومیتی که در گفتگو با اهالی روستاها حس می‌شد قابل ثبت نیست. کاش کنار ما بودید و ذوق اهالی روستاها را می‌دیدید، امیدی که در خنده کودکان بود را حس می‌کردید. حین افتتاح سه مدرسه «مهر عظام» در روستاهای بیکاه، جلابی و خورموج برق چشمان کودکان دانش آموزی که به جای یک مخروبه حالا صاحب مدرسه‌ای نونوار بودند را تا با چشمان خود نبینید باور نمی‌کنید. آن چشمان معصوم، محجوب و خجالتی هزار سخن با تو می‌گویند و اولینش اینکه، یکسر نومیدی نیست این ایام، انگار نوری در انتهای تونل دیده می‌شود.‌

 

 

posticon بنی آدم اعضای یک پیکرند

 

 «مسئولیت اجتماعی» چیست؟ هلدینگ عظام مهمترین «مسئولیت اجتماعی» خود را چه می‌داند؟ تاکنون در این حوزه چه فعالیت‌هایی انجام شده است؟‌ تصمیم عظام برای مدرسه سازی از چه زمانی آغاز شد؟ این مدارس در کدام استانها ساخته خواهند شد؟ بخشی از پاسخ به این سوالات را با هم ببینیم.

صفحه1 از18

Designed By webkhas.ir