رادیوعظام مدرسه

‌اگر پای صحبت‌ بسیاری از افرادی که چه در مجموعه عظام چه در هر جای دیگر کار می‌کنند بنشینیم٬ می‌بینیم اصل صحبت‌های بیشتر آنها این است که تلاش‌های ما برای نسل بعد است. طبیعتا این به معنای نفی منافع اشتغال برای خود این افراد نیست. یکی از وظایف مهم‌ ما در گروه عظام فراهم آوردن امکانات شادی٬ بازی٬ لذت٬ آموزش و امکانات برای فرزندان کارکنان است. همانگونه که در این ویدئو مشاهده می‌کنیم برق شوق و ذوق در چشمان بچه‌ها که حاصل معاشرت با هم‌سن و سال‌های خود و مواجهه با محیط کار والدین آنهاست٬ بسیاری از خستگی‌های ما را به‌در می‌برد. تلاش کرده‌ایم در قالب رادیو عظام مدرسه دوره‌های آموزشی کوتاه فرهنگی و هنری را در فضای کار والدین برای فرزندان کارکنان برقرار کنیم. اولین دوره این مدرسه ۴ و ۵ آذر در کارخانه استام صنعت برگزار شد. در این دوره که با استقبال زیاد فرزندان و والدین‌شان همراه بود، طی دو روز چند کارگاه عکاسی، نمایش، خاطره‌نویسی، قصه‌خوانی و آواز ایرانی برگزار شد و در کنار برگزاری کارگاه‌ها، بچه‌ها از خطوط تولید و محل کار پدر و مادرهاشون بازدید کردند. امیدواریم به زودی در دیگر شرکت‌های هلدینگ عظام هم موفق به برگزاری این دوره‌ها بشویم.
رادیوعظام مدرسه استام صنعت - اردیبهشت 1402
رادیوعظام مدرسه استام صنعت - اردیبهشت 1402
رادیو عظام مدرسه سازه‌سیم کلیبر - اسفند 1401
رادیو عظام مدرسه سازه‌سیم کلیبر - اسفند 1401
رادیوعظام مدرسه سازه سیم پویش - بهمن 1401
رادیوعظام مدرسه سازه سیم پویش - بهمن 1401
اولین دوره از برنامه‌های رادیو عظام مدرسه و خانواده در سال ۱۴۰۲ در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت به صورت اردوی آموزشی تفریحی برای فرزندان پرسنل کارخانه‌ی استام صنعت برگزار شد.
آخرین برنامه‌ی رادیو عظام مدرسه در سال 1401 در کارخانه‌ی سازه‌سیم کلیبر برگزار شد...
20 بهمن ماه 1401 گروه رادیو عظام مدرسه به کارخانه‌ی سازه‌سیم اشتهارد رفتند و کارگاه‌های یک روزه‌ی قصه‌گویی، نقاشی و کاردستی، نمایش و استاپ‌موشن را برای 65 نفر از فرزندان کارکنان برگزار کردند...

سایر ویدیوها