رادیوعظام مدرسه

‌اگر پای صحبت‌ بسیاری از افرادی که چه در مجموعه عظام چه در هر جای دیگر کار می‌کنند بنشینیم٬ می‌بینیم اصل صحبت‌های بیشتر آنها این است که تلاش‌های ما برای نسل بعد است. طبیعتا این به معنای نفی منافع اشتغال برای خود این افراد نیست. یکی از وظایف مهم‌ ما در گروه عظام فراهم آوردن امکانات شادی٬ بازی٬ لذت٬ آموزش و امکانات برای فرزندان کارکنان است. همانگونه که در این ویدئو مشاهده می‌کنیم برق شوق و ذوق در چشمان بچه‌ها که حاصل معاشرت با هم‌سن و سال‌های خود و مواجهه با محیط کار والدین آنهاست٬ بسیاری از خستگی‌های ما را به‌در می‌برد. تلاش کرده‌ایم در قالب رادیو عظام مدرسه دوره‌های آموزشی کوتاه فرهنگی و هنری را در فضای کار والدین برای فرزندان کارکنان برقرار کنیم. اولین دوره این مدرسه ۴ و ۵ آذر در کارخانه استام صنعت برگزار شد. در این دوره که با استقبال زیاد فرزندان و والدین‌شان همراه بود، طی دو روز چند کارگاه عکاسی، نمایش، خاطره‌نویسی، قصه‌خوانی و آواز ایرانی برگزار شد و در کنار برگزاری کارگاه‌ها، بچه‌ها از خطوط تولید و محل کار پدر و مادرهاشون بازدید کردند. امیدواریم به زودی در دیگر شرکت‌های هلدینگ عظام هم موفق به برگزاری این دوره‌ها بشویم.
پایاذوب کاوه - بازدید از کارخانه
پایاذوب کاوه - بازدید از کارخانه
پایاکلاچ و فراوری و ساخت
پایاکلاچ و فراوری و ساخت
استام صنعت - روز اول
استام صنعت - روز اول
همسران و فرزندان پرسنل کارخانه پایاذوب کاوه در کارگاه‌های رادیوعظام مدرسه که در محیط کارخانه برگزار شد، حضور پیدا کردند. این سومین دوره رادیوعظام مدرسه بود و رادیوعظام این بار در استان اصفهان و در کارخانه پایاذوب کاوه اقدام به برگزاری کلاس‌های خود کرد. در خلال این کلاس ها خانواده کارگران از محل کار پرسنل پایاذوب و فضای کارخانه بازدید کردند.
با برنامه‌ریزی‌های همکاران ما در رادیوعظام و با مساعدت مدیریت هلدینگ عظام و کارخانه‌های فرآوری و ساخت و پایاکلاج دومین دوره رادیوعظام مدرسه، در نهم دی ماه در محل فرآوری و ساخت و در هوای ابری و زیبای رشت برگزار شد. در این دوره که با استقبال زیاد فرزندان کارکنان و خود پدرومادرها همراه بود، دوره‌های «نمایش» و «عکاسی» برگزار شد و در کنار برگزاری کارگاه‌ها، بچه‌ها از خطوط تولید و محل کار والدین خود بازدید کردند.‌
اگر پای صحبت‌ بسیاری از افرادی که چه در مجموعه عظام چه در هر جای دیگر کار می‌کنند بنشینیم٬ می‌بینیم اصل صحبت‌های بیشتر آنها این است که تلاش‌های ما برای نسل بعد است. طبیعتا این به معنای نفی منافع اشتغال برای خود این افراد نیست. یکی از وظایف مهم‌ ما در گروه عظام فراهم آوردن امکانات شادی٬ بازی٬ لذت٬ آموزش و امکانات برای فرزندان کارکنان است. همانگونه که در این ویدئو مشاهده می‌کنیم برق شوق و ذوق در چشمان بچه‌ها که حاصل معاشرت با هم‌سن و سال‌های خود و مواجهه با محیط کار والدین آنهاست٬ بسیاری از خستگی‌های ما را به‌در می‌برد.

سایر ویدیوها