بیانیه شماره یک گروه عظام

بیانیه شماره یک گروه عظام بیانیه شماره ۱ گروه عظام
بسم الله الرحمن الرحیم


پیرو وقایع پیش‌آمده و انتشار برخی اخبار نادرست و ناروا پیرامون گروه عظام و آقای عباس ایروانی، روابط عمومی گروه تولیدی عظام لازم می‌داند توضیحاتی را به منظور تنویر افکار عمومی به اطلاع برساند:
  • آقای عباس ایروانی، بنیانگذار گروه تولیدی عظام، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه سه‌شنبه ۱۵ اسفند ماه در محل کار خود و حین دیدار سالانه با پرسنل مجموعه توسط ضابطین محترم و با انجام تشریفات قانونی بازداشت شدند. البته مراحل پیگیری اثبات و اصلاح اصل موضوع با مسئولین محترم قوه قضائیه همچنان ادامه خواهد داشت تا مشکل به صورت مقتضی حل شود.
  • علی‌رغم شرایط پیش‌آمده تاکید موکد ایشان کماکان بر چرخیدن چرخ تولید و روشن ماندن چراغ کارخانه‌ها است و این گروه تولیدی با بیش از ۶ هزارپرسنل به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت خودروی کشور بر خود فرض می‌داند که ضمن حفظ آرامش، همچنان به تعهدات خویش پایبند باشد و در تمامی مراحل پیش‌رو احترام به قانون و اخلاق حرفه‌ای را سرلوحه امور خود قرار دهد.
  • گروه عظام در سال جاری موفق شده در تعامل و مذاکره با بانک‌ها بخشی از تعهدات بانکی خود را تسویه کند و این تعاملات همچنان تا پرداخت کامل دیون بانکی ادامه خواهد داشت.
  • از تمامی همکاران عزیز و زحمتکش خانواده بزرگ عظام، پیمانکاران، مشتریان و تامین‌کنندگان محترم تقاضا داریم دعای خیرشان را بدرقه‌ی راه آقای ایروانی کنند.
  • به زودی اطلاعات تکمیلی در این خصوص از طریق کانال‌های رسمی اطلاع‌رسانی گروه عظام منتشر خواهد شد.
روابط عمومی گروه تولیدی عظام
نوزدهم اسفند ماه ۱۴۰۲