ویدیوها

لیگ پانتومیم کارخانه تاراذوب - بهمن 1402
لیگ پانتومیم کارخانه تاراذوب - بهمن 1402
بازدید از کارخانه سازه سیم کلیبر - دی 1402
بازدید از کارخانه سازه سیم کلیبر - دی 1402
دومین دوره مسابقات جام فوتسال عظام (زنان) - آذر 1402
دومین دوره مسابقات جام فوتسال عظام (زنان) - آذر 1402
اولین ساعات یک صبح سرد و بارونی به کارخونه‌ی تاراذوب در شهر اشتهارد رسیدیم. پنج‌شنبه‌ای که مصادف با روز پدر و تعطیل بود؛ اما پدرهای زیادی مشغول چرخوندن چرخ صنعت و چرخ زندگی بودند. کمی این‌طرف‌تر و در رستوران که به همین مناسبت حسابی تزیین و زیبا شده بود تیم رادیوعظام به همراه حدود 100 نفر مهمون از پرسنل و خانواده‌هاشون جشن روز پدر و مسابقه پانتومیم رو همزمان برگزار کرده بودند. مسابقه‌ از همون ابتدا داغ و پر حرارت شروع شد و در انتها جوایز سه تیم برنده اهدا شد. امیدواریم چنین روز قشنگی رو در کنار تمام پرسنل گروه بزرگ عظام و خانواده‌هاشون تجربه کنیم.
یکی از ویژگی های مدیریتی عباس ایروانی توجه به کارآفرینی و ایجاد شغل در مناطق محروم و دورافتاده است. کلیبر در آذربایجان شرقی یکی از این مناطق است که بیش از 200 نفر از اهالی دوست داشتنی آن سالهاست به همت گروه عظام و تاسیس کارخانه سازه سیم مشغول به کار و کسب رزق حلال هستند. حاج آقا عباس ایروانی هم هر سال در قالب بازدیدهای سالانه سعی می کند با وجود بعد مسافت، حتما سری به این مجموعه بزند تا از نزدیک با شرایط کاری و زندگی این کارگران زحمتکش آشنا شود. در این ویدئو میتوانید گوشه هایی از این بازدید را ببینید.
دومین دوره جام فوتسال عظام در بخش بانوان از روز پنج‌شنبه (۹ آذر) آغاز شد و بعد از دو روز رقابت با برگزاری مسابقه بین دو تیم‌ سازه پویش و رادمان یدک به پایان رسید. در این دیدار رادمان یدک که برای رسیدن به عنوان قهرمانی فقط به یک تساوی نیاز داشت، به خواسته‌اش رسید و با نتیجه یک بر یک، خود را به عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌ها معرفی کرد.