گردشگری

شرکت سرمایه گذاری ساختمانی عظام با توسعه صنعت گردشگری علاوه بر ایجاد فرصت‌های ارزشمند تجاری در بخش خدماتی، ایجاد اشتغال و بهبود سطح رفاه در کشور، به دنبال تحول در این صنعت و ساخت آینده‌ای درخشان برای گردشگری ایران است. عظام با ساخت مقاصد توریستی مدرن و بی‌نظیر و همچنین با احیای میراث گذشتگان، قصد دارد که سبکی نوین در این صنعت خلق کند تا افق گردشگری ایران را برای کسب یک درصد از سهم جهانی این صنعت روشن‌تر نماید. سرمایه‌های ملی ایران، مردم این کشور، جوانان و ظرفیت‌های پنهان این اقلیم هستند که با کسب سهم درخور از صنعت گردشگری جهانی می‌توانیم بدون وابستگی به نفت، حرکت و نشاط در کشور ایجاد کنیم و گامی بلند به سوی فردایی پر امید برداریم. چشم انداز ما توسعه گردشگری به سبکی نوین، ایجاد یک مقصد گردشگری، به عنوان مرکزی پویا، خلاق و منحصر به فرد در منطقه، به همراه برخورداری از جایگاه رقابتی در سطح جهانی، میزبان شبکه گسترده‌ای از مراکز تفریحی، خدماتی، تجاری، هتلداری و گردشگری مستقل و هم‌افزا مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه تفریحات نوآورانه و جذاب به همراه ایجاد هیجان، شادی و تحرک در میان مخاطبان در کنار انتقال مؤثر و جذاب ارزش‌ها و مفاهیم معین به آنان ترسیم می‌گردد.
کاشت نهال عظام در سرای عامریها - به مناسبت روز درختکاری
کاشت نهال عظام در سرای عامریها - به مناسبت روز درختکاری
اوشن پارک کیش
اوشن پارک کیش
ویدیوی رسمی سرای عامری‌های کاشان
ویدیوی رسمی سرای عامری‌های کاشان
توجه به طبیعت و حفظ محیط زیست یکی از فعالیت‌های ارزشمند خانواده عظام است. اعضای این خانواده بزرگ در فضای پیرامون کارخانه‌ها در طول سال به مناسبت‌های مختلف اقدام به کاشت درخت می‌کنند تا سهم خود را در حفظ این میراث گرانقدر ایفا کنند. یکی از این مناسب‌ها 15 اسفند و روز درختکاری است. امسال به همین بهانه در سفر کاشان و در گردهمایی مدیران گروه عظام در هتل سرای عامری‌ها، آقای عباس ایروانی یک اصله نهال درخت در حیاط اصلی هتل غرس کردند و این درخت انار را عظام نامیدند.
اوشن پارک واقع در ساحل جنوبی جزیره کیش، بزرگترین و اولین تم‌پارک آبی روباز ایران است. پارک آبی کیش بر اساس تم و داستان "راز قلعه خورشید" طراحی شده است. آفتاب و هوای بی نظیر این جزیره در کنار امنیت و کیفیت این پارک رقیبی جدی برای پارک های منطقه خواهد ساخت، و مقصدی بی نظیر برای کسانی که دوست دارند در کشور و فرهنگ خودشان تفریح کنند، اما خدماتی در کلاس جهانی دریافت نمایند.
خانه تاریخی سرای عامری‌ها یکی از بهترین و زیباترین بناهای معماری ایران است که به همت مرمت‌گران چیره‌دست و هنرمندان برتر ایرانی بدل به بهترین بوتیک هتل ایران شده است و همچون جواهری در شهر کاشان در نزدیکی کویر مرکزی ایران می‌درخشد. سرای عامری‌ها از افتتاح آن در سال ۱۳۹۳ تبدیل به انتخاب اول بسیاری از گردشگران خارجی جهت اقامت در ایران زیبا شده است.

سایر ویدیوها