آکادمی مهرعظام

آکادمی ورزشی عظام با هدف تربیت بازیکنان دختر و پسر در رشته فوتبال آغاز به کار کرد اما از زمان تاسیس تا حالا فعالیت‌های ورزشی خود را گسترش داده و کار در رشته‌های مادر، از جمله دو و میدانی و ژیمناستیک را هم شروع کرده است. قرار است به زودی با احداث استخر، فعالیت در رشته شنا هم آغاز شود. مربیانی که در این مجموعه به کار گرفته می‌شوند،‌ از نیروهای بومی منطقه هستند که سابقه فعالیت حرفه‌ای در تیم‌های استانی و ملی را دارا هستند.
دومین دوره مسابقات جام فوتسال عظام (زنان) - آذر 1402
دومین دوره مسابقات جام فوتسال عظام (زنان) - آذر 1402
دومین دوره مسابقات جام فوتسال عظام (مردان) - آبان 1402
دومین دوره مسابقات جام فوتسال عظام (مردان) - آبان 1402
افتتاح 15 کلاس درس در استان خراسان شمالی
افتتاح 15 کلاس درس در استان خراسان شمالی
دومین دوره جام فوتسال عظام در بخش بانوان از روز پنج‌شنبه (۹ آذر) آغاز شد و بعد از دو روز رقابت با برگزاری مسابقه بین دو تیم‌ سازه پویش و رادمان یدک به پایان رسید. در این دیدار رادمان یدک که برای رسیدن به عنوان قهرمانی فقط به یک تساوی نیاز داشت، به خواسته‌اش رسید و با نتیجه یک بر یک، خود را به عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌ها معرفی کرد.
دور دوم مسابقات فوتسال مردان عظام از تاریخ چهارشنبه ٢٤ آبان ماه آغاز شد و تا روز جمعه ٢٦ آبان ادامه داشت. این مسابقات با حضور دوازده تیم از زیرمجموعه‌های هلدینگ عظام در ورزشگاه الغدیر تهران برگزار شد و در نهایت چهار تیم فرآوری و ساخت، فراکلون، سازه‌سیم و پیستون ایران به مرحله‌ی نیمه‌نهایی رسیدند و در نهایت پیستون ایران توانست مقام اول را از آن خود کند.
خانواده‌ی بزرگ عظام در راستای مسئولیت اجتماعی و تعهدی که نسبت به جامعه احساس می‌کند، قول ساخت هزار کلاس درس را به بچه‌های ایرانی داده است...

سایر ویدیوها