رادیو عظام

لیگ پانتومیم کارخانه تاراذوب - بهمن 1402
لیگ پانتومیم کارخانه تاراذوب - بهمن 1402
رادیوعظام ورزش استام صنعت - آبان 1402
رادیوعظام ورزش استام صنعت - آبان 1402
رادیوعظام اردو فراوری و ساخت - مهر 1402
رادیوعظام اردو فراوری و ساخت - مهر 1402
اولین ساعات یک صبح سرد و بارونی به کارخونه‌ی تاراذوب در شهر اشتهارد رسیدیم. پنج‌شنبه‌ای که مصادف با روز پدر و تعطیل بود؛ اما پدرهای زیادی مشغول چرخوندن چرخ صنعت و چرخ زندگی بودند. کمی این‌طرف‌تر و در رستوران که به همین مناسبت حسابی تزیین و زیبا شده بود تیم رادیوعظام به همراه حدود 100 نفر مهمون از پرسنل و خانواده‌هاشون جشن روز پدر و مسابقه پانتومیم رو همزمان برگزار کرده بودند. مسابقه‌ از همون ابتدا داغ و پر حرارت شروع شد و در انتها جوایز سه تیم برنده اهدا شد. امیدواریم چنین روز قشنگی رو در کنار تمام پرسنل گروه بزرگ عظام و خانواده‌هاشون تجربه کنیم.
یکی از پروژه‌های جدید رادیو عظام، برگزاری ورزش صبحگاهی و مسابقات ورزشی تو کارخونه‌های مختلفه. این برنامه با عنوان «رادیو عظام ورزش» چند وقتیه که به شکل جدی کارش رو شروع کرده و دومین دوره‌ی اون 22 آبان ماه 1402 تو کارخونه‌ی استام‌صنعت برگزار شد. حضور پرشور کارکنان و همکاری مدیران کارخانه تجربه‌ی خوبی رو رقم زد و باعث شد تا با انگیزه‌ی بیشتری این کار ادامه پیدا کنه. برنامه‌ی سوم رادیو عظام ورزش به زودی در هزار و یک شهر برگزار می‌شه و بعد از اون، این گروه به کارخونه‌ها و شهرهای مختلف می‌رن تا در کنار کارگران عزیز ورزش کنن.
پنج‌شنبه 27 مهر 1402 تیم رادیو عظام مدرسه به رشت رفتن تا تور آموزشی تفریحی یک روزه‌ای رو برای فرزندان نه تا شانزده ساله‌ی پرسنل فرآوری و ساخت برگزار کنن. عصر پنج‌شنبه و بعد از پایان برنامه، بچه‌ها با لبخند رضایت با گروه خداحافظی کردن. همین لبخند نشون می‌داد بازدید از موزه‌ی میراث روستایی، آشنایی با هم‌سن‌وسال‌هاشون و بازی و شوخی و خنده‌، روز خوبی رو براشون ساخته. و خب چی مهم‌تر از این؟

سایر ویدیوها