بازدیدهای سال 1402

بازدید از کارخانه سازه سیم کلیبر - دی 1402
بازدید از کارخانه سازه سیم کلیبر - دی 1402
افتتاح باشگاه مهر عظام بجنورد - مرداد 1402
افتتاح باشگاه مهر عظام بجنورد - مرداد 1402
برگزاری افتتاحیه‌ی آکادمی بازاریابی و فروش عظام - تیر 1402
برگزاری افتتاحیه‌ی آکادمی بازاریابی و فروش عظام - تیر 1402
یکی از ویژگی های مدیریتی عباس ایروانی توجه به کارآفرینی و ایجاد شغل در مناطق محروم و دورافتاده است. کلیبر در آذربایجان شرقی یکی از این مناطق است که بیش از 200 نفر از اهالی دوست داشتنی آن سالهاست به همت گروه عظام و تاسیس کارخانه سازه سیم مشغول به کار و کسب رزق حلال هستند. حاج آقا عباس ایروانی هم هر سال در قالب بازدیدهای سالانه سعی می کند با وجود بعد مسافت، حتما سری به این مجموعه بزند تا از نزدیک با شرایط کاری و زندگی این کارگران زحمتکش آشنا شود. در این ویدئو میتوانید گوشه هایی از این بازدید را ببینید.
در روزهای گرم و بلند مرداد ماه امسال یکی دیگر از باشگاه‌های ورزشی فرهنگی مهر عظام در بجنورد به طور رسمی کارش را شروع کرد. در مراسم افتتاح این کانون عباس ایروانی، بنیان‌گذار باشگاه مهرعظام، علی کفاشیان و علی پارسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه مهرعظام و همچنین 500 نفر از کودکان و نوجوانان عضو باشگاه حضور داشتند. این کانون در سه رشته‌ی فوتبال، فوتسال و دوومیدانی فعال است و ۱۰ مربی مسئولیت آموزش 200 دختر و 300 پسر ورزشکار را بر عهده دارند.
آکادمی بازاریابی و فروش روز پنج‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۲ با حضور عباس ایروانی بنیان‌گذار هلدینگ عظام و تعدادی از مدیران ارشد مجموعه افتتاح شد. این اولین آکادمی تخصصی بازاریابی و فروش است که تحت عنوان پروژه‌ی Forward راه‌اندازی شد و طی آن تمام همکاران فروش و بازاریابی در دوره‌‌ای 200 ساعته شرکت خواهند کرد. عملی شدن چنین پروژه‌هایی کمک می‌کند تا عظام همچنان در مسیر رشد و توسعه قدم بردارد و آینده‌ی روشن‌تری در انتظار خانواده‌ی بزرگ عظام باشد.

سایر ویدیوها